خبـر برگشت به ليست

16 شهریور 1396 ششمین مدرسه بانک آینده در بوشهر افتتاح شد

به­‌دنبال افتتاح پروژه‌­های مدرسه سازی بانک آینده در مناطق کم برخوردار و در فاصله زمانی اعیاد مبارک قربان و غدیر، مدرسه «امید آینده»، در روستای باغک جنوبی شهرستان تنگستان استان بوشهر، افتتاح و مورد بهره­‌برداری قرار گرفت.

این شـشمین مدرسـه از سلسـله مدارس«امید آینده» اسـت که طی هفته جـاری و با حمایـت مالی بانک آینده به بـهره‌­برداری رسید.

شایان ذکر است؛ مدرسه «امید آینده» این روستا، در زمینی به مساحت 2050 مترمربع احداث شده و دارای 6 کلاس و با امکانات کامل آموزشی مانند: فضای آزمایشگاه، کتابخانه، نمازخانه، فضای اداری و سرایداری است که روز چهارشنبه 1396/06/15 با حضور جمعی از اهالی محل، فرماندار، مدیران اداره کل آموزش و پرورش استان، مدیرکل نوسازی استان و مدیران ارشد بانک آینده افتتاح شد.
در این برنامه که با حضور پرشور اهالی روستای باغک جنوبی برگزار شد؛ ناصر کریمی عضو هیئت مدیره بانک آینده ضمن ابراز خوشحالی از حضور در میان مردم خونگرم بوشهر گفت: این مدرسه در راستای مسئولیت اجتماعی بانک آینده و اولویت توسعه کسب علم و دانش برای کودکان در منطقه ساخته شده است.
یادآور می­شود؛ روز دوشنبه 1396/06/20، هفتمین مـدرسه «امید آینده» نیز در استان کهگیلویه و بویر احمد، با حضـور اهـالی منطقه، مسوولان استانی و مـدیران ارشد بانک آینده، افتتـاح و به بهره­‌بـرداری خواهد رسید.