خبـر برگشت به ليست

4 اسفند 1394 معرفی برندگان طرح با آینده 2

در اجرای دومین مرحله از طرح باشگاه مشتریان بانک آینده با عنوان «با آینده 2»، پس‌ از انجام قرعه‌کشی میان مشتریانی که موفق به کسب حداقل 1000 امتیاز شده بودند؛ تعداد 216 نفر از ایشان به عنوان برنده معرفی شده و جوایز نفیسی از سوی بانک آینده به آنها اهدا شد.

جوایز در نظر گرفته شده برای برندگان این طرح شامل، یک‌ دستگاه خودروی تویوتا یاریس مدل 2016، سکه طلا، تبلت، گوشی تلفن همراه، کارت هدیه و صنایع دستی است که به قید قرعه از میان بیش از 187 هزار مشتری باشگاه مذکور با حداقل امتیاز اعلام شده، به برندگان اهدا شد.

جایزه ویژه نیز، در جریان مراسمی که با حضور مدیران ارشد بانک آینده برگزار شد، به جناب آقای سیامک یزدانی، مشتری شعبه ساری بانک آینده تعلق گرفت.
برای آگاهی از نتایج سایر برندگان طرح «با آینده2» به بخش اسامی برندگان در تارگاه مشتریان بانک آینده به نشانی اینترنتی www.ba.efarda.ir مراجعه کنید.

طرح «با آینده 2»، از تاریخ 16 آبان تا 10 بهمن برگزار شد و بر اساس این طرح، اعضای باشگاه مشتریان بانک آینده، فرصت داشتند، بر مبنای عملکرد خود از امتیاز شرکت در قرعه‌کشی بهره‌ مند شده و با کسب حداقل امتیاز اعلام‌ شده، شانس خود را در به‌ دست آوردن جوایز امتحان کنند.

یاد آوری می نماید؛ طرح جدید باشگاه مشتریان  بانک آینده با عنوان بهارانه" با آینده3" از تاریخ 1394/12/25 آغاز خواهد شد، هم وطنان و مشتریان عزیز را برای مشارکت در این طرح، از هم اکنون، دعوت می نماید.

برای آگاهی از نتایج سایر برندگان طرح «با آینده2» به بخش اسامی برندگان در منوی باشگاه مشتریان مراجعه کنید.