خبـر برگشت به ليست

5 شهریور 1397 برگزاری قرعه‌کشی چهار جایزه ۵۰۰ (پانصد) میلیون ریالی نخستین دوره هشتمین باشگاه مشتریان بانک آینده

 قرعه‌کشی نخستین دوره هشتمین باشگاه مشتریان بانک آینده، برگزار شد.
در مراسم قرعه‌کشی مرحله نخست این دوره که با حضور نمایندگان معاونت بازاریابی و امور شعب، معاونت بانکداری الکترونیکی، مدیریت امور کنترل داخلی و بازرسی، مدیریت امور روابط عمومی و اطلاع‎رسانی، اداره بازارافزایی و باشگاه مشتریان، در روز یک‌شنبه، چهارم مردادماه سال ۱۳۹۷، انجام شد؛ برندگان خوش شانس چهار جایزه ۵۰۰ (پانصد) میلیون ریالی این مرحله، مشخص شدند.
سیدعلی چاووشی مشتری شعبه تهران – دو راهی یوسف آباد (۲۵۵)، آیت حسینی مشتری شعبه تهران - میرداماد (۲۲۸)، عزیزاله علی‌زاده مشتری شعبه تبریز – چهارراه آبرسان (۲۰۱۲) و حسین کشاورز مشتری شعبه شیراز – خیابان ملاصدرا (۵۲۱۸)، چهار برنده خوش شانس جایزه ۵۰۰ (پانصد) میلیون ریالی بودند.
شایان ذکر است؛ هشتمین دوره باشگاه مشتریان از ۱۰ خردادماه ۱۳۹۷ آغاز و تا پایان شهریورماه سال‌ جاری، ادامه دارد.
تمرکز این دوره از باشگاه مشتریان، بر حساب‌های پس‌انداز قرض‌الحسنه، جاری و کیمیا در بانک آینده بود که میزان سپرده و مانده آنان، امتیازآور هستند. موجودی سپرده‌های پس‌انداز قرض‌الحسنه و جاری و هم‌چنین، استفاده از خدمات بانکداری الکترونیکی بانک آینده، در این مرحله از هشتمین باشگاه مشتریان، حائز اهمیت و دارای امتیازآوری بیشتری بوده است.
قابل یادآوری است؛ حداقل امتیاز برای شرکت در قرعه‌کشی، ۴۵۰۰ امتیاز بود که تا پایان مردادماه سال‌جاری، تعداد ۷۰هزار نفر از باشگاه مشتریان، با کسب حداقل امتیاز، در این دوره، در قرعه‌کشی، شرکت داده شدند.  
گفتنی است؛ ۱۵ (پانزده) میلیارد ریال جوایز ارزنده برای این دوره از باشگاه مشتریان در نظر گرفته شده است و مشتریان عزیز می‌توانند؛ تا پایان شهریورماه امسال، با افتتاح و افزایش موجودی سپرده پس‌انداز قرض‌الحسنه، با دوبرابر شدن امتیاز خود در باشگاه، شانس برنده شدن خود را در این دوره، افزایش دهند.