خبـر برگشت به ليست

13 شهریور 1399 نکاتی درخصوص شرایط بازپرداخت طرح آینده داران

 امکان ثبت درخواست بازپرداخت اقساطی فقط تا پایان روز سیزدهم شهریور ماه ۱۳۹۹ خواهد بود.
در صورت تمایل به بازپرداخت یکجا و جلوگیری از تسویه بدهی از محل حساب وثیقه، می ­توانید از طریق سامانه پیشخوان مجازی https://abplus.ir و یا مراجعه حضوری به شعب اقدام نمایید .
لازم به ذکر است؛ در صورتی که حساب وثیقه، از انواع سپرده ­های مدت­ دار باشد، در زمان برداشت و تسویه بدهی، منجر به تعدیلات قانونی نرخ سود خواهد شد. لذا پیشنهاد می ­گردد؛ قبل از تاریخ مذکور نسبت به تسویه و یا انتخاب نحوه بازپرداخت اقساطی اقدام نمایید.

 
· نحوه ثبت درخواست بازپرداخت اقساطی:
روش غیر حضوری: از طریق سامانه پیشخوان مجازی https://abplus.ir
روش حضوری: مراجعه حضوری به کلیه شعب


· شرایط اقساطی:
1- مشتری برای تقسیط بازپرداخت اعتباری، می بایست نسبت به واریز حداقل بیست درصد مبلغ اعتبار به علاوه کارمزد باقیمانده بدهی، به میزان 4% اعتبار باقیمانده، به صورت یکجا در حساب خود اقدام نماید و سپس مبلغ مورد نظر به صورت سیستمی از حساب اعلامی کسر خواهد شد.

نکته: در صورت کسر موجودی حساب بازپرداخت در تاریخ چهاردهم شهریور ۱۳۹۹، امکان اقساطی شدن بازپرداخت وجود نداشته و سیستم نسبت به تسویه بدهی از محل حساب وثیقه اقدام می­نماید.

2- الباقی بدهی در طی 4 ماه، هر ماه به میزان 25% از بدهی، از حساب بازپرداخت تعیین شده، کسر می­گردد.
نکته : در زمان ثبت درخواست بازپرداخت اقساطی، می ­بایست نسبت به اعلام شماره حساب برای برداشت اقساط (حساب بازپرداخت) اقدام گردد.
نکته2: بدیهی است؛ سپرده وثیقه با پرداخت آخرین قسط و تسویه بدهی آزاد خواهد شد.

3- در صورت عدم پرداخت قسط در سررسید، از تاریخ سررسید قسط تا تاریخ تسویه بدهی، مبلغی به عنوان وجه التزام تاخیر تأدیه دین معادل 6 درصد محاسبه می­گردد.